piątek, 16 marca 2012

Witam, Witam, Witam Was bardzo serdecznie!!!:)


Dzisiaj nie stylizacja a moje nowe włoski;)
Od co odwarzyłąm się na dużą zmiane w kolorze i mam na głowie marchewkowy kolorek:) O dziwo czuję się w nim naprawde świetnie i o wiele atrakcyjniej no a do tego świetne odświeżenie na nadchodzącą Wiosne u mnie było dzisiaj prawie 20 Stopni!!! Juuuupiiii cieszę się z tego powodu niesamowicie:)


Mam nadzieje, ze wam równeirz dzisiejszy dzień minął tak kolorowo i słonecznie i że jutro uda mi się zrobić upragnionego grilla pomimo ze przechodze odchudzający detox ehh:)


Bye Bye


XOXO:)


i do miłego posłuchania :) <3









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz