poniedziałek, 5 marca 2012

Na zewnątrz piękne slonko a ja siedze w domu mmmmm......no ale coż niemam dzisiaj wielu nowych fotek wiec zalaczam zdjecia MUST HAVE tego sezonu to co powinno byc w szafie kazdej z nas:)
Obiecuje, ze w najblizszym czasie zawale wszystkich fotkami czekam nadal niecierpliwie na moje cudne botki i sukienke tak na mala zapowiedz:)

Milego oglądanina;]

Jak wiemy  w tym sezonie projektanci wybrali dla nas pastele i jeszcze raz stwierdzam ze bardzo mnie ten fakt cieszy;) Są kobiece a zarazem bardzo dziewczece czyli to co jak dla mnie jest najpiekniejsze:)











Brak komentarzy:

Prześlij komentarz